صفحه اصلی وبلاگ چه مدل ویلایی بخریم بهتر است؟

چه مدل ویلایی بخریم بهتر است؟

اشتراک گذاری
  • تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۹
  • تعداد نظرات : 0 نظر

چه ویلایی بخریم؟

برای کسب اطلاعات مهم در مورد نحوه انتخاب ویلا مناسب ، راهنمای عملی سایت “ویلاوار” را در مقاله چه مدل ویلایی بخریم بهتر است؟ را دنبال کنید تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید.

 

در مقاله های قبلی با مفهوم ویلا چیست؟ و اساسا چه مکانی را ویلا مینامند آشنا شدید، اکنون در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا ویلایی مناسب برای آسایش و رفاه خود و خانواده تان انتخاب و خریداری کنید.

هنگام خرید ویلا در شمال باید به چه ویژگی هایی توجه کرد

خرید ویلا به سلیقه فرد و اینکه وی قصد استفاده از چه منطقه ای را دارد بستگی دارد. شخصی عاشق محیط جنگل و منظره جنگل است و می خواهد از هوای پاک جنگل استفاده کند که البته خرید ویلا ساحلی برای آن شخص اشتباه است.
برعکس، حالا او عاشق اقیانوس و خانه ساحلی است پس باید خانه ساحلی را بخرد. از آنجا که برخی مناطق قسمت شمالی اقیانوس و جنگل در یک نقطه قرار دارند، می توان اقیانوس و جنگل را در یک منظره قرار داد.

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب ویلا شمال باید به آن توجه کرد این است ویلای شمالی شما ساختاری مناسب با آب و هوای شمال خواهد داشت. معماری داخلی و خارجی خانه نه تنها زیبا و چشم نواز است بلکه کلیه اصول مهندسی و بازسازی نیز رعایت شده است و سازه توسط تیمی از متخصصان طراحی و اجرا شده است.
شرکت ساختمانی یا پیمانکار ویلای شمالی باید مجوزهای قانونی لازم را اخذ کرده و تعهدات خود را به صورت کتبی به مشتری اطلاع دهد. برای این منظور بررسی ساختار قبلی شرکت می تواند به شما کمک کند.

مکان خرید ویلا در شمال

بیشتر ویلاهای ساخته شده در شمال در بهترین مناطق مانند ویلاهای محمودآباد یا ویلاهای نوشهر و چمستان و … واقع شده اند که به دلیل جاده و توریست منحصر به فردترین شهرهای استان مازندران هستند و ویلاهای مختلفی را در خود جای داده اند. اکنون از آنها به عنوان مناطقی یاد می شود که ویلا سازان نیز در این شهرها سرمایه گذاری زیادی می کنند.

آیا خرید ویلا در شمال نوعی سرمایه گذاری است؟

پاسخ به این سوال نیاز به جمع آوری اطلاعات دقیق از جمله منطقه ای که ویلا در آن واقع شده است، دسترسی به امکانات اصلی و مسیرها، اسناد معتبر (اسناد رسمی، اجازه ساخت، کامل بودن سازه)، معماری، برنامه ریزی، نوع ساخت و ساز و مواد و متریال، امتیازات منطقه ای مورد استفاده، ویلا یا ویلاهای غیرشهری و سایر عوامل مهم دیگر است اما به طور کلی علاوه بر در نظر گرفتن خرید ویلا برای اهداف اقامت موقت یا حتی دائم میتوانید به این مقوله به عنوان سرمایه گذاری نگاه کنید.

 

چه مدارکی برای خرید ویلا در شمال مهم است

سند رسمی، پروانه ساخت، پایان کار، سند تفکیکی بنا از حداقل اسناد و عناصری هستند که باید برای وجود آنها به آنها توجه کنید، تمام این اسناد را با مراکز و مقامات مرتبط با این موضوع بررسی نمایید و از صحیح و محکم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
اگر در حال خرید ویلا شهرکی هستید به خاطر داشته باشید که زمین مورد نظر باید یک سند رسمی واحد باشد و برگه های کل قطعه ویلا از ویلا و جداگانه برای هر قطعه جداگانه که مساحت دقیق آن مشخص است وحود داشته باشد.

خرید ویلا به دلیل حساسیت هایی که در هنگام ساخت و نگهداری آن وجود دارد قطعاً به پشتیبانی و نگهداری پس از فروش نیاز دارید، البته توجه داشته باشید این خدمات در شهرهای شهر و خارج از شهر متفاوت است، اما این پشتیبانی و خدمات شامل چه مواردی می شود؟

نگهبان ویلا هایی که بیشتر مشمول ویلاهای شهر یا ویلاهای بسیار لوکس هستند، این نگهبان بسته به منطقه ویلا 24 ساعته یا فقط شبانه در دسترس است.
سایر ضمانت های پس از فروش ویلا ممکن است با نظارت اداری و سازمانی دنبال شود.
صدور سند رسمی و الزامات آن توسط مالک یا سازنده و انتقال نمایندگی قانونی این انتقال ها به موقع و کامل است.

به شکل کلی خرید ویلا فرایندی حساس و حرفه ای است که شما میتوانید با استفاده از تجربیات گروههایی ماننده گروه مشاورین ویلاوار خدمات کاملی دریافت کنید و با خیالی راحت به سرمایه گذاری بپردازید.

اشتراک گذاری

توسط روش های زیر می توانید این پست را با دوستان یا آشنایان خود به اشترام بگذارید.

پست های مرتبط

نظرات مشتریاننقد خود را در پست مورد نظر بنویسید...

تا اکنون نظری ارسال نشده است شما اولین نفر باشید !