صفحه اصلی وبلاگ ویلا چیست و به چه معناست؟

ویلا چیست و به چه معناست؟

اشتراک گذاری
  • تاریخ ارسال : ۱۲ مهر ۱۳۹۹
  • تعداد نظرات : 0 نظر

ویلا چیست؟

 

ویلا ساختمانی است که به تعبیر امروزی ، نمای چهار طرفه دارد و معمولاً در اطراف شهرها یا در تابستان ساخته می شود. البته در بعضی از کشورها ، قوانین ساختمان سازی به شهروندان اجازه می دهد در داخل شهر ویلا بسازند و ساختمانهای مسکونی مانند ویلا ساخته می شوند.

 

 

برای گوش دادن به پادکست ویلا چیست با تاریخچه کامل و توضیح تمام و کمال میتوانید فایل زیر را گوش دهید که به شکل اختصاصی توسط سایت ویلاوار ضبط و منتشر شده است.

دانلود پادکست

 

تاریخچه ویلا

ساخت ویلا از جمهوری روم باستان آغاز شد و در آن زمان ساختمانهای با ارزش طبقات بالا به عنوان ویلا در حیاط ها یا باغهای بزرگ ساخته می شدند که پس از فروپاشی امپراتوری روم توسط کلیسا تغییر یافت و به عنوان صومعه و در قرون وسطی بعدی از تعمیرات و تغییرات بعنوان بناهای اشرافی استفاده شد.

ویلا در ایران

در ایران معمولاً در فرهنگ عامه به خانه هایی با نمای چهار طرفه یا سقف شیب دار ویلا می گویند. در شمال ایران ، به دلیل آب و هوای مرطوب ، بیشتر خانه ها به صورت ویلا ساخته می شوند و با گسترش شهرها ، تعداد ویلا ها در مراکز شهرها کاهش می یابد اما در حومه شهرها و شهرهای ویلایی دیده می شود.

ویلا خانه شهر نیست

ویلا ساختمان است اما ویلا خانه شهر نیست! داشتن یک ویلا لوکس در شمال، به ویژه در مناطق شمالی، به ویژه در نزدیکی ساحل یا هنگام سفر در منطقه ای که برای اقامت یا استراحت انتخاب کرده اید احساس خوبی دارد و احساس امنیت می کند بنابراین شما را به خواندن این متن دعوت می کنم …

ویلا ساختمانی است که باید بیشترین ارتباط را با طبیعت اطراف داشته باشد و کمترین تأثیر بصری را بر محیط خود داشته باشد.

به عبارت دیگر، ویلا باید با استفاده از مواد مناسب و طراحی مناسب، بخشی از طبیعت اطراف آن باشد. شما برای اینکه با طبیعت باشید به طبیعت می روید بنابراین یک ویلا خوب باید صاحب آن را کمی در طبیعت درگیر کند.

یک ویلا خوب باید به یاد ماندنی باشد و باید با طبیعت اطراف تغییر کند و علاوه بر چیزهایی که طبیعت ندارد باید مجموعه ای از طبیعت اطراف آن باشد.

یک ویلا خوب مانند یک دوست وفادار و شایسته است ، دوستی که برای تفریح ​​به وی می روید دوستی است که شما را به چالش می کشد و دوستی است که می تواند برای مدت طولانی از شما دوری کند و هر زمان که ملاقات می کنید. دوست و آشنای همیشگی خود باشید یک معمار خوب، مراسم درست و رسوم دوست یابی را می داند.

ویلاوار به عنوان یک پشتیبان با تجربه به وجود آمده تا به خرید یک ویلای مناسب به شما کمک کند. شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با این مبحث مطلب انواع ویلا را هم مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

توسط روش های زیر می توانید این پست را با دوستان یا آشنایان خود به اشترام بگذارید.

پست های مرتبط

نظرات مشتریاننقد خود را در پست مورد نظر بنویسید...

تا اکنون نظری ارسال نشده است شما اولین نفر باشید !