صفحه اصلی وبلاگ همه چیز در مورد خرید ویلای جنگلی

همه چیز در مورد خرید ویلای جنگلی

اشتراک گذاری
  • تاریخ ارسال : ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
  • تعداد نظرات : 0 نظر

نکاتی راجع به اجاره و خرید ویلای جنگلی
وقتی که به دنبال خرید ویلای جنگلی باشید، پی می برید، که پلاک اول بودن ویلای شما، مناسب تر و بهتر خواهد بود. این نوع ویلاها، به گونه ای هستند که ساخت شان، دقیقاً در خط اول مجاور با جنگل صورت می گیرد. مزایای زیادی برای ویلای پلاک اول جنگل، در مقایسه با ویلاهای دور از جنگل و یا داخل جنگل وجود دارد. به میزان دور بودن فاصله ویلا از جنگل، که با پلاک دوم یا سوم و… نامگذاری می شوند، ویلای قواره بعدی جنگل گفته می شود.

برتری و مزیت های ویلای پلاک اول جنگل

به طور کل، ما انسانها تمایل زیادی به زندگی در جنگل داریم و یکی از رؤیاهایمان، زندگی در چنین محیط آرامش بخشی است. دستیابی به رؤیاهای شخصی می تواند از موفقیت های بزرگ هر انسانی محسوب شود. این رؤیا می تواند، خواه خرید یک ویلای جنگلی باشد، یا خواه خرید یک خودرو. شگفتی ها و زیبایی های جنگل آنقدر بیشمار است که دیگر نیازی به تعریف ندارد.
پیدا کردن ویلای پلاک جنگل کار سختی نیست، اما این ویلاها از لحاظ کیفیت و چشم انداز، دارای شرایط متفاوتی می باشند، و یکی از پارامترهای دیگری که می تواند بر ارزش ویلای پلاک جنگلی تأثیر گذار باشد، فاصله آن از شهرهای اطراف و همچنین از شهر تهران می باشد.

نکاتی راجع به خرید ویلای جنگلی

یکی از بهترین و مناسبترین گزینه ها، جهت سپری کردن تعطیلات آخر هفته مخصوصاً در تابستان، اقامت در ویلای پلاک اول جنگل می باشد، والبته تعداد مشتریانی که می توانند به خرید چنین ویلاهایی بپردازند، اندک هستند. بنابراین، ابتدا بودجه خود را برآورد کرده و سپس جهت جستجوی اینگونه ویلاها اقدام کنید.
آب و هوای ویلای جنگلی در شمال ایران، می تواند توسط عواملی از جمله، میزان ارتفاع از سطح دریا تغییر کند، و رطوبت و بارش متفاوتی داشته باشد. زیبایی فوق العاده و همچنین مه گرفتگی در کل سال را می توان از ویژگی های وبلاهای بنا شده در ارتفاعات جنگلی شمال ایران دانست. به گونه ای که ارزش این ویلاها توسط مالکان و فروشندگان کاملاً قابل درک است و نمی توان قیمت واقعی برای آن در نظر گرفت. با این حال، بسیاری از افراد ساکن در این مناطق، همچنان در جستجوی همسایه بهتر و مشتری مناسب تری هستند. نکاتی که جهت اجاره و خرید ویلای جنگلی باید به خاطر داشته باشید در ادامه این مقاله بیان شده است.

بررسی معماری ویلای جنگلی
از ارزش تأسیسات، کیفیت ساخت و حتی عمر ویلا، با دیدن تصاویری از آن می توانید آگاه شوید، و به تخمین زدن ارزش آن بپردازید. از این رو، از فروشنده درخواست آرشیو کاملی از تصاویر ویلا را قبل از رفتن به مکان ویلا داشته باشید. از وی بخواهید به عکاسی از جزئیات ویلا پرداخته و یا ویلا را به صورت آنلاین، مورد ارزیابی قرار دهید. احتمال وقوع باد و باران های طولانی را در ارتفاعات در نظر گرفته و به بررسی پنجره ها و سقف و کیفیت سازه ویلا بپردازید. ویلای پلاک اول جنگلی، به علت برخورداری از پوشش طبیعی در مقابل طوفان و باد، با این قبیل مشکلات کمتر مواجه می شوند.

از ارزش تأسیسات، کیفیت ساخت و حتی عمر ویلا، با دیدن تصاویری از آن می توانید آگاه شوید، و به تخمین زدن ارزش آن بپردازید

در احداث ویلاهای شمال ایران، بهترین و مناسبترین مصالحی که می توان به کاربرد، ترکیبی از چوب و بتن می باشد. به منظور بررسی کیفیت و عمر پایه های چوبی سقف، کف و همچنین احتمال وجود پوسیدگی، باید از یک متخصص یا کارشناس در این زمینه بهره گرفت. اگر قصد دارید خودتان به ساخت ویلای شخصی تان بپردازید، باید به تجهیز آن با سیستم های گرمایشی و سرمایشی با کیفیت پرداخته و همچنین، با بهره گیری از بهترین تکنولوژی، امنیت ویلای خود را تأمین کنید. تجهیزات گرمایشی، از مهمترین نکات در ویلاهای مناطق شمالی به شمار می آیند و معمولاً هزینه زیادی را در بر می گیرند.

 

نکاتی درباره نحوه زندگی در شمال ایران
آب و هوای جنگل های شمال ایران، با تهران متفاوت است. همچنین، شمالی ها از فرهنگی کاملاً متفاوت نسبت به دیگر نقاط ایران برخوردارند. برای اینکه زندگی راحت و آسوده ای در شمال داشته باشید، باید در رابطه با آب و هوا و همچنین فرهنگ شمالی ها از نکاتی آگاهی داشته باشید، تا از اوقات خوشی در تعطیلات بهره مند گردید. قبل از هر چیز، به منظور برخورداری از احتران ساکنین قدیمی آن، سعی کنید به طبیعت شمال احترام بگذارید. و به پرهیز از هر گونه درگیری و خصومت، نه تنها در شمال بلکه تمام نقاط ایران روی آورید، تا روابطتان بر مبنای دوستی و مهربانی پایه ریزی گردد.

پیدا کردن ویلای پلاک جنگل کار سختی نیست، اما این ویلاها از لحاظ کیفیت و چشم انداز، دارای شرایط متفاوتی می باشند.

درباره همسایگان ویلای جنگلی مورد نظر تحقیق نمایید
هیچ شباهتی بین زندگی در شمال ایران و تهران و همچنین مناطق جنگلی کانادا وجود ندارد. زمانی که قصد خرید ویلا در بخش های شمالی و جنگلی ایران را دارید، می توانید به راحتی در مورد خیابان، کوچه ها و همچنین همسایگان ویلای مورد نظر تحقیق کنید. علاوه بر این، نیاز به آشنایی کامل با مکان مورد نظر و همسایگان خود جهت اجاره کردن طولانی مدت ویلا نیز دارید، و ممکن است همسایه ها نیز در مورد شما پرس و جو کنند، بنابراین در این مورد، حساسیت به خرج ندهید. زیرا با گذشتن روزگاری سخت بر مردم این خطه سرسبز و کهن، هنوز به آرامشی که انتظار آن را دارند، دست نیافته اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه یافتن مکان مناسب، می توانید با مشاورین املاک نزدیک جنگل مشورت نمایید. البته پیدا کردن ویلای جنگلی در شمال، که هم از موقعیت مناسب و هم ویژگی های خوب و خاص، برخوردار باشد، کار دشواری است. با تلاش و جستجوی بیشتر می توانید، موارد مورد نظر خود را بیابید.

به بررسی موقعیت ویلا جهت سرمایه گذاری بپردازید
زمان انتخاب و گزینش ویلای پلاک اول جنگل، به بررسی امکان بهره برداری حداکثری از آن در آینده بپردازید. از نظر زمین و همچنین موقعیت، هر یک از ویلاهای پلاک اول با هم تفاوت دارند. به ارزیابی هر یک از مزیت ها و امکانات ملکی که می خواهید خریداری کنید بپردازید. مواردی مثل تردد زیاد در فصول گرم و همچنین شلوغی را نیز مورد توجه قرار دهید.

مشاورین املاک ویلاوار میتوانند بهترین فایلهای ویلایی در مناطق جنگلی زیبای مازندران را در اختیار شما قرار دهند، کافیست با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

توسط روش های زیر می توانید این پست را با دوستان یا آشنایان خود به اشترام بگذارید.

پست های مرتبط

نظرات مشتریاننقد خود را در پست مورد نظر بنویسید...

تا اکنون نظری ارسال نشده است شما اولین نفر باشید !