صفحه اصلی وبلاگ ملک بازدید آزاد چیست؟

ملک بازدید آزاد چیست؟

اشتراک گذاری
 • تاریخ ارسال : ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
 • تعداد نظرات : 0 نظر

آشنایی با ملک بازدید آزاد

امروزه با توجه به توسعه و افزایش روزافزون فناوری، انجام کارها به ساده ترین شکل ممکن صورت می گیرد. این توسعه تکنولوژی خودش را در همه حوزه ها و از جمله در معامله و خرید و فروش ملکی نیز به خوبی نشان داده است. شما می توانید در صورتی که قصد خرید یا اجاره ملکی را دارید، اقدام به جستجوی موارد متعددی در اپلیکیشن ها و وبسایت های املاک نمایید. زمان بندی جهت بازدید حضوری از ملک، نکته ای حائز اهمیت در همه این آگهی ها است. آیا شما اطلاعاتی راجع به ملک بازدید آزاد دارید؟ جهت کسب آگاهی در این زمینه تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

 

معرفی ملک بازدید آزاد

اخیراً در کشور ما نیز همچون کشورهای پیشرفته به درج تاریخ و زمان دقیق بازدید آزاد خانه در آگهی های املاک پرداخته می شود. البته شایان ذکر است که این مسئله تاکنون همه گیر نشده است. بازدید کننده در صورت درج زمان بازدید ملک در آگهی، وقت خود را خالی کرده و برنامه روزانه خود را با توجه به آن هماهنگ می کند. از این رو، دیگر احتیاجی به برقراری تماس با ده ها مشاور املاک نمی باشد و تنها بایستی مشتری جهت انجام هماهنگی هایی نهایی با مشاور املاکی که آگهی را درج نموده، اقدام نماید.

برخلاف گذشته که وقت زیادی را صرف تماس های مکرر و گشتن برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود می کردید، با وجود این امکانات، صرفه جویی در وقت شما صورت می گیرد. یکی از سؤالاتی که ممکن است برای شما پیش آید این است که به منظور افزایش شانس اجاره یا فروش یک ملک بازدید آزاد چه راهکارهایی را می توان به کار گرفت؟

راه هایی جهت بالا بردن شانس فروش ملک بازدید آزاد

60 درصد از مشاوران املاک، همواره خانه های آماده بازدید و تخلیه شده را بر اساس تحقیقات صورت گرفته در سال های 97 و 98 در اختیار دارند. این نوع املاک بسیار پرطرفدار بوده و مخصوصاً در مناطقی که افراد از وقت آزاد اندکی در طی روز برخوردارند و بیشتر با مسائل شغلی خود درگیرند، مورد توجه قرار می گیرد.

در ادامه این مقاله چندین راهکار برای شما ارائه می گردد تا بتوانید جهت اجاره یا فروش ملک بازدید آزاد قرار موفقی را به عنوان یک مشاور املاک حرفه ای داشته باشید و قادر به جذب حداکثر تعداد مشتری در این زمینه باشید. این راهکارها عبارتند از:

 • سعی کنید شخصی علاقمند به میزبانی از ملک بازدید آزاد را در گروه حرفه ای خود داشته باشید.

در صورتی که در تیم خود فردی را جهت میزبانی از ملک بازدید آزاد دارید که دارای وقت مشخص و کافی برای انجام این کار نیست، در اسرع وقت اقدام به جایگزینی شخص دیگری با این فرد نمایید که در زمان های تعیین شده در ملک مورد نظر حضور یابد و همچنین علاقه زیادی به این موضوع داشته باشد.

 • خوش قول بودن بایستی یکی از ویژگی های فردی باشد که جهت اجاره یا فروش ملک بازدید آزاد انتخاب می کنید.

خصوصیات شخصی که برای میزبانی ملک بازدید آزاد انتخاب می کنید بایستی به شرح زیر باشد:

1-از صبر و حوصله زیادی برخوردار باشد.

2-فردی خوش قول باشد.

3- اطلاعات کافی را درباره جزئیات ملک مورد نظر پیش از بازدید کسب نماید.

4-احترام زیادی برای زمانبندی قائل باشد.

چه زمانی مناسب ترین و بهترین وقت جهت بازدید آزاد یک ملک است؟

 

 • به تعیین تاریخ بازدید از خانه بپردازید.

سعی کنید زمانی که ملکی را جهت بازدید آزاد بر روی سایت می گذارید حداقل 3 روز در هفته را به آن اختصاص دهید تا از این طریق امکان برنامه ریزی برای تمامی اشخاص به ویژه کارمندان فراهم شود. تعیین ساعت بازدید برای هر ملک می تواند مهمترین مسئله در این زمینه می باشد. بنابراین دقت کافی جهت مشخص کردن آن به خرج دهید.

 • چه زمانی مناسب ترین و بهترین وقت جهت بازدید آزاد یک ملک است؟

کسانی که کارمند یا شاغلند، به طور معمول جهت بازدید از خانه، روزهای کاری را در نظر نمی گیرند. از این رو، عصر پنجشنبه می تواند بهترین زمان جهت بازدید خانه محسوب گردد و می توانید انتظار نتایج بهتری را در این مواقع داشته باشید. همچنین برای مشاغل آزاد نیز تعیین دو روز جایگزین در آگهی املاک ضروری است.

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، به دلیل شلوغی روز شنبه از لحاظ کاری، از تعیین این روز به منظور بازدید ملک اجتناب کنید. روزهای پنجشنبه، یکشنبه و سه شنبه را می توان مناسب ترین و بهترین روزها برای اختصاص به این کار به شمار آورد.

 • جهت تبلیغ ملک بازدید آزاد به استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی روی آورید.

از آنجا که این احتمال وجود دارد که آدرس وبسایت شما را مشتریانتان نداشته باشند اما از طرف دیگر در شبکه های اجتماعی شما عضو باشند، بنابراین به هیچ وجه این شبکه ها را فراموش نکنید. از مواردی که سبب افزایش درخواست بازدید می گردد می توان به منتشر کردن اطلاعات مختصری راجع به ملک و همچنین اشتراک گذاری چندین تصویر با کیفیت از خانه در شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام اشاره نمود.

 • برجسته کردن امکانات خاص املاک در آگهی ها

اطمینان حاصل کنید که مواردی همچون تاریخ، زمان و مکان بازدید را در شبکه های اجتماعی، هنگام به اشتراک گذاری تبلیغ یک ملک بازدید آزاد قرار داده اید. این امر سبب جلب توجه بیشتر مشتریان می گردد. سعی کنید حتماً به ارائه توضیحات جذابی همچون تراس بزرگ به همراه باربیکیو، سونا، فضای سبز و حیاط، جکوزی، روف گاردن، خواب مستر و غیره در رابطه با ملک مورد نظر بپردازید.

 

جهت تبلیغ ملک بازدید آزاد به استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی روی آورید.

 

 • به همسایگان یک ملک بازدید آزاد نیز با هماهنگی مالک اطلاع دهید.

یادتان باشد که همین مسئله کوچک می تواند انجام یک معامله را در پی داشته باشد. در صورت مطلع کردن همسایگان ملک مورد نظر مبنی بر اینکه خانه ای در مجاورت شما برای بازدید آماده است در واقع با دعوت کردن از آنها، این امکان فراهم می شود که ملک مورد نظر را به آشنایان، دوستان و فرزندان خود پیشنهاد می دهند. اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که بایستی برای انجام این کار، با مالک خانه هماهنگی لازم صورت گیرد. یکی دیگر از مزایای این روش می تواند این باشد که اگر هم خود این همسایگان به طور مستقیم سبب انجام معامله نشوند، ممکن است بالا رفتن میزان بازدید از ملک را با انتشار ویژگی ها و امکانات آن سبب شوند.

 • اقدام به انجام تبلیغات جهت معاملات ارزشمند نمایید.

در صورت واگذاری فروش ملکی ارزشمند به شما، اقدام به چاپ بروشورهایی ویژه بازدید آن ملک نمایید. همچنین در این بروشور به درج تاریخ بازدید از خانه به همراه ساعت و روز مشخص آن بپردازید و اقدام به توزیع آنها در مناطقی که تصور می کنید دارای خریدار است، نمایید. علاوه بر آن، این تبلیغات را با علائمی که نشانگر بازدید آزاد بودن ملک مورد نظر است، به همراه اطلاعات تماس بر روی درب خانه درج نمایید. می توانید به استفاده از یک جمله جذاب و زیبای توصیفی در تبلیغات خود بپردازید. برای مثال بنویسید: ” آپارتمانی لوکس و مدرن با برترین متریال روز دنیا”، ” پنت هاوس شگفت انگیز دارای چشم انداز و منظره ای زیبا” و یا غیره. توجه داشته باشید که این عبارات می تواند تأثیر دیده شدن تبلیغات شما را چندین برابر کند.

 • نحوه جذب مشتریان در ملک بازدید آزاد

در صورتی که شما از خانواده مشاورین املاک محسوب می شوید، بهتر است نکاتی را که در ادامه جهت جلب رضایت مشتری برای خرید خانه ارائه می دهیم، به کار گیرد:

 • سؤالات زیر بایستی توسط یک مشاور املاک مجرب و حرفه ای، قابل پاسخگویی باشد:

1-هدف مالک از فروش ملک چیست؟

2-این ملک دارای چه خصوصیاتی می باشد؟

3-آیا آرامش و سکوت در خانه مورد نظر حاکم است؟

4-آیا خانه مورد نظر در مجاورت مراکز خرید، فروشگاه ها یا مرکز شهر و غیره قرار دارد؟

5-قادر به ارائه توضیحات بیشتری درباره ملک باشید.

6-همسایه ها و محله مورد نظر چه ویژگی هایی دارند؟

7-چه مقدار پول به هزینه شارژ ساختمان اختصاص دارد؟

8-آیا ملک مورد نظر نیازی به تعمیر و هزینه خاصی ندارد؟

 

در صورت واگذاری فروش ملکی ارزشمند به شما، اقدام به چاپ بروشورهایی ویژه بازدید آن ملک نمایید.

 

 • یادتان باشد که اقدام به پذیرایی از مشتریانتان هنگام بازدید از ملک نمایید.

می توانید از مشتریان خود با نوشیدنی های خنک و یا شکلات هایی با انواع طعم ها در صورت قرار داشتن در فصل تابستان پذیرایی کرده و از نوشیدنی های گرم نیز در فصل سرد زمستان بهره گیرید.

 • سعی کنید رفتار هوشمندانه ای را جهت بازدید آزاد از یک ملک در پیش گیرید.

جزئی ترین نکات را در این زمینه از یاد نبرید. به عنوان مثال، با توجه به اینکه خیلی از خانواده ها جهت بازدید از خانه، کودکان را نیز با خود همراه می کنند، از این رو، وسایل سرگرم کننده ای را در اختیار کودکان قرار داده تا به راحتی بتوانند با ملک مورد نظر ارتباط برقرار کرده و خو بگیرند که این امر سبب خوشحالی والدین آنها نیز می گردد.

شما میتوانید برای آشنایی با بهترین فایل های ملکی با تیم مشاورین ویلاوار تماس بگیرید و راهنمایی مربوطه را برای انتخاب ملکی امن و با کیفیت دریافت نماییم، ما در همه ساعات منتظر تماس شما هستیم.

اشتراک گذاری

توسط روش های زیر می توانید این پست را با دوستان یا آشنایان خود به اشترام بگذارید.

پست های مرتبط

نظرات مشتریاننقد خود را در پست مورد نظر بنویسید...

تا اکنون نظری ارسال نشده است شما اولین نفر باشید !