صفحه اصلی وبلاگ آنچه که باید درباره راز موفقیت مشاورین املاک بدانید

آنچه که باید درباره راز موفقیت مشاورین املاک بدانید

اشتراک گذاری
  • تاریخ ارسال : ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • تعداد نظرات : 0 نظر

آنچه که باید درباره راز موفقیت مشاورین املاک بدانید

آیا از راز موفقیت مشاورین املاک حرفه ای آگاهی دارید؟ یک مشاور املاک حرفه ای چگونه رفتار می کند؟ شغل مشاور املاک، با توجه به اینکه، زیر مجموعه مشاغل خدماتی محسوب می گردد، بنابراین افراد می توانند با برخورداری از رفتار حرفه ای در خدماتی که به مردم ارائه می دهند، در این شغل به موفقیت برسند. در این مقاله می خواهیم به بررسی راز موفقیت مشاورین املاک بپردازیم.

 

• دارای اهداف مشخص و تنظیم شده هستند
فاکتورهایی همچون مشخص کردن اهداف، تلاش جهت دستیابی به آنها و رفتن به دنبال پیشرفت ها، رسیدن به موفقیت را در پی دارد. می توان گفت، داشتن اهداف مشخص و تنظیم شده به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه، یکی از عوامل مشترک بین مشاورین املاک موفق، به شمار می آید. برای اینکه تجارت خود را به صورت مداوم و آهسته رشد و گسترش دهید و به هدف های بلند مدت خود دست یابید، بهتر است برای خود یک سری اهداف کوتاه مدتی را در نظر بگیرید.

• دارای انتظارات واقع بینانه هستند
در ابتدای شروع این شغل، باید تلاش و وقت زیادی را صرف نمایید. برعکس شغل های دیگر که میزان حقوق دریافتی در طول هفته ها یکسان است، در کار مشاور املاک بدین گونه نیست. انتظار رسیدن به سود در همان هفته اول را نداشته باشید. یکی از فاکتورهای مهم و بزرگ جهت دستیابی به موفقیت در این زمینه، منطقه ای است که در آن زندگی می کنید. مثلاً شهر تهران، نسبت به شهرهای دیگر، از بیشترین آژانس املاک برخوردار است.

راز موفقیت مشاورین املاک

• برای خود یک برنامه تجاری را در پیش می گیرند
عوامل زیادی می تواند برای رسیدن به موفقیت تأثیر داشته باشد، اما در ابتدای شروع کار، در نظر گرفتن یک برنامه مناسب می تواند گزینه خوبی باشد. راز موفقیت مشاورین املاک، داشتن پشتکار و بررسی نتیجه آزمون و خطای آنها است، و به طور تصادفی و اتفاقی به این مهم دست نمی یابند. در صورتی که برنامه مشخصی نداشته باشید به جایی نخواهید رسید. یادتان باشد، برخورداری از یک برنامه انعطاف پذیر خیلی بهتر از بی برنامه بودن است.

• خوب کار کردن با دیگران
مشاورین املاک موفق، همکاران خود را به چشم رقیب نمی بینند. به گونه ای که دیگران دوست دارند، با آنها کار کنند. در صورت حرفه ای بودن و رعایت انصاف، همیشه افرادی مشتاقانه در انتظار همکاری با شما خواهند بود.
• در اولویت قرار دادن مشتری
نحوه برقراری ارتباط خوب و مؤثر با مشتری جدید، یکی از عوامل مؤثری است که بیانگر میزان توانایی شما در جذب مشتری است. یکی از تغییرات مهم در زندگی که ممکن است با استرس و اضطراب زیادی همراه باشد، صاحبخانه شدن است، از این رو، همدلی کردن با مشتریان می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد. این امر، اعتماد و احترام را در رابطه ایجاد کرده و ارجاع مشتری را در آینده برای شما به دنبال دارد.
• برخورداری از ذهنیت و افکار مثبت
باور داشتن به اینکه، توانایی دستیابی به هر آنچه را که می خواهید دارید، می تواند قدم اول جهت رسیدن به موفقیت باشد. یک راز موفقیت مشاورین املاک، این است که زمان خود را صرف فکر کردن و نگرانی درباره شکست نمی کنند. تمام افراد با روزهای بدی مواجه می شوند، اما اجازه ندهید این اتفاقات بد، بر شما غلبه کرده و مانع پیشرفتتان شوند، بلکه سعی کنید از اشتباهات خود درس گرفته و دفعه بعد آنها را تکرار نکنید.

 

مشاورین املاک موفق، همکاران خود را به چشم رقیب نمی بینند.

• داشتن انگیزه بالا
متعهد بودن، به منظور کسب موفقیت در کار مشاور املاک لازم است. طبق مطالعات انجام شده، در 5 سال اول، تقریباً 87% مشاورین املاک با شکست مواجه می شوند. معمولاً عدم برخورداری از درک صحیح و میزان فداکاری مورد نیاز می تواند علت این شکست محسوب گردد. هر شخصی به درد انجام کار خاصی می خورد. شما باید در این شغل، آمادگی رویارویی با مشتریان سرسخت و همچنین نوسانات بازار را داشته باشید. با اینکه، به طور طبیعی بعضی از افراد به سوی اهدافشان سوق پیدا می کنند، اما برخی دیگر نیازمند کمک، جهت برخورداری از تمرکز و انگیزه هستند. برای متمرکز شدن روی اهداف خود و دستیابی به آنها، افکار و ذهنیت مثبت می تواند یاریگر شما در این مسیر باشد.
• وقت گذاشتن برای خود
حفظ کردن انرژی خود برای ادامه کار، می تواند راز موفقیت مشاورین املاک دانست. این افراد، برنامه ریزی مناسبی را برای وقت های غیر کاری خود در نظر می گیرند. به خاطر داشته باشید که یکی از فاکتورهای موفقیت، برقراری تعادل در زندگی می باشد.
• داشتن مربی

ممکن است در هنگام شروع شغل مشاور املاک با چالش هایی روبرو شوید. در این وضعیت، می توانید جهت رشد مهارت های خود از یک مربی مشاور املاک کمک بگیرید. تمامی افراد در زندگی با تصمیمات دشواری مواجه خواهند شد، اما اگر مشاورانی که بهترین راهنمایی ها را برای شما دارند، در کنارتان قرار گیرند، می تواند در این زمینه سودمند واقع شود. زیرا که یک مربی خوب می تواند با آموزش انجام کار به شکلی صحیح، سبب رشد مهارت های شما و افزایش شانس موفقیت تان گردند.

متعهد بودن، به منظور کسب موفقیت در کار مشاور املاک لازم است

حرف آخر
مواردی همچون برخورداری از پایداری و ثبات، آموختن از دیگران و همچنین داشتن توانایی لازم جهت اجرا، از دیگر رازهای موفقیت مشاورین املاک به شمار می آید. افراد مبتدی، نیازمند بکارگیری صبر و حوصله زیاد هستند. با استفاده از نکات ذکر شده در این مقاله، می توانید در شغل مشاور املاک به موفقیت و پیروزی دست یابید.

ما در وبسایت مشاورین املاک ویلاوار تلاش کرده ایم تا بتوانیم به انداری کوچک به این دستور العمل ها متعهد باشیم و خاطره خریدی خوش را برای شما به ارمغان بیاوریم، کافیست در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

توسط روش های زیر می توانید این پست را با دوستان یا آشنایان خود به اشترام بگذارید.

پست های مرتبط

نظرات مشتریاننقد خود را در پست مورد نظر بنویسید...

تا اکنون نظری ارسال نشده است شما اولین نفر باشید !