قسم به قلم، به آنچه می نویسم
من موفق ترین زن در املاک هستم

قصه از زمانی شروع شد که خدای مهربونم مازندران رو برای ادامه تحصیل دانشگاهی به من هدیه کردند.
 و از آنجایی که هیچ اتفاقی در این عالم اتفاقی اتفاق نمیافته توانایی های من در زمینه خرید و فروش و ارتباط سازی با مشتریان توسط یکی از اساتید این هنر کشف شد.
شاید شما یادتون نیاد ولی سال ۱۳۸۴ کار کردن خانم ها در املاک بسیار نادر و تعجب برانگیز بود و این بیزینس به شدت مردانه محسوب می شد.
و هرکسی حرفه خاصی بلد نبود وارد این حرفه میشد که معمولاً تصویری که در ذهن شما نقش میبنده یک مرد چاق بی حوصله با یک کاغذ و خودکار یک مغازه دو در دو و یک استکان چای بدمزه میتونه باشه که چشم به در دوخته که کسی میاد سراغش یا نه؟

البته با احترام به تمام پیشکسوتان و استادان حرفه املاک

اولین قدم بر خلاف نظر آقایان تبلیغات بیلبوردی در تهران و کرج و جاده های متصل به مازندران بود با چالش های زیادی روبرو شدم از جواب دادن به تلفن و بازاریابی تلفنی تا بازدید به مشتری با هر شرایط آب و هوایی و در بهترین شرایط ممکن استرس خیلی زیاد هنگام عقد قرار داد که با تمام علم و فرهنگ و فاکتور هایی که برای من به عنوان یک دختر مستقل تهرانی مهم بود.
 مثل دروغ گفتن یا قسم خوردن هاشون و انجام معامله به هر روشی مغایرت داشت و در نهایت سهم اندکی از درآمد و مابقی سرازیر به جیب مدیران مجموعه که همگی با فروش زمین های پدری یا احشام به این موقعیت رسیده بودند باید یه فکری می کردم .
با مخالفت‌های شدید اطرافیان و همکاران که البته به دلیل از دست دادن منافع مستقیم شان بود در سال ۱۳۹۳ تصمیم گرفتیم دفتری با سیستم به روز و دیدگاه‌های خودمون احداث کنیم.
جا داره یادی کنم از خانم شهلا ساعی و آقای امین یاوری که دوشادوش کنار ما جنگیدند و متاسفانه چند سالی است که مهمان خاک هستند, روحشان شاد.
ایجاد سایت و استفاده از سیستم شبکه ای و کدگذاری با بهره گیری از هنر مهندسین آی تی و همچنین تولید محتوای ویدیو محور به موازات آموزش حرفه ای پرسنلی با هدف یکبار مصرف نباشیم استارت خورد.
با افتخار اعلام می دارم با فراز و نشیب های فراوان و آموزش محور هم اکنون تیم حرفه‌ای ویلا وار با بیش از 200 مشاور زبده و پرتلاش به صورت مستقیم یا غیر مستقیم که اکثراً خانم‌ها هستند در تمام زمینه‌های مرتبط با امور ملکی و خدمات پس از فروش از سرخرود تا متل قو و چمستان و آمل سعی بر این دارد تا تمام دیدگاه های قدیمی و روشهای منسوخ مورد استفاده از گذشته تا در زمان حال توسط همکاران را اصلاح کرده و خاطره خوش از یک سرمایه گذاری موفق را برایتان به ارمغان بیاورد.

با تشکر
شیدا مختاری هستم
مدیریت هلدینگ ویلاوار

لوگو ویلاوار

چرا باید مارا انتخاب کنید؟

چون ما بهترین هستیم

نمایندگان ما

نظرات مشتریان ما

ما بهترینن هارا ارائه می دهیم

طرف قرار داد ما

همین حالا عضو خبر نامه ما شوید

ما فقط با بهترین شرکت ها در سراسر جهان همکاری می کنیم