آشنایی با ویلای شهرکی و مزایای آن

15 آذر 1401
0 نظر
آشنایی با ویلای شهرکی و مزایای آن
 • آشنایی با ویلای شهرکی و مزایای آن

  یکی از نوآوری های جالب در زمینه ساختمان سازی و همچنین فروش ویلاها در شمال که به علت های مختلف جهت راحتی و آسایش خانواده ها ایجاد شده است. ساخت ویلای شهرکی می باشد. یک سبک عالی، جدید و مدرن است و به سازه ای تبدیل شده است . بسیار مورد استقبال واقع شده و مزیت های فراوانی نیز دارد.

  ویلای شهرکی با قیمت مناسب

  یکی از دلایلی که در شهرهای بزرگ ، ساختن آپارتمان ها ، شهرک ها و مجتمع ها زیاد شده است. فضای کافی برای ساختن ویلاهای مستقل وجود ندارد. در حال حاضر شکل گیری ساخت و ساز ویلای شهرکی در شمال هم به همین دلایل تفاوت هایی را با ویلاهای معمولی دارند. زیرا این ویلاها تابع اصول و قوانین خاصی می باشد.
  لذا افرادی که این سبک ویلاها را می خرند و سکونت می کنند. باید حتما این اصول و قوانین را رعایت کنند و به حقوق سایر افرادی که ساکن آنجا هستند احترام بگذارند.
  با توجه به اینکه چندین سال است که این ویلاها در شمال ساخته می شوند. ولی بسیاری از مسافران و گردشگران آشنایی زیادی با سازه های ویلای شهرکی ندارند و نمی دانند چطور باید به خرید و فروش بپردازند. به همین دلیل برای شناخت بیشتر این افراد در ادامه این مطلب در مورد ویلای شهرکی بیشتر توضیح می دهیم.
  ویلاهای شهرکی به تعدادی از ویلا گفته می شود که در یک محدوده مشخص ساخته می شوند. و دارای امکاناتی از قبیل درب ورودی کنترلی، پارک، سیستم نگهبانی شبانه روزی، اتاق مهمان و خیابان های مجزا که فقط متعلق به کسانی است که در شهرک زندگی می کنند، می باشد.

  ویلای شهرکی و مزایای آن

  اصول و قوانین خاصی برای ویلاهای شهرکی وجود دارد که تمامی ساکنین شهرک باید آنها را رعایت کنند. تمامی هزینه های شهرک از قبیل هزینه برق و آب و گاز و غیره بین همه خانواده های ساکن در شهرک تقسیم می شود. که باید به موقع پرداخت کنند. ورود و خروج به داخل شهرک نیز فقط برای کسانی امکان پذیر است که ساکن شهرک هستند یا اینکه کارت مهمان دارند.
  برخی افراد ویلای آماده شهرکی را می خرند. عده ای هم هستند که زمین خود را داخل شهرک می خرند که قوانین مربوطه را باید رعایت کنند. شاید در ابتدا این قوانین و مقررات سخت به نظر آید و خانواده ها را از خرید این مدل ویلاها منصرف کند. ولی در عوض مزایایی وجود دارد که می تواند برای خیلی از افراد مهم باشد. و در نتیجه آنها را علاقه مند به خرید این ویلاها کند. یکی از این مزیت ها، امنیت بالای این سبک ویلاها می باشد. به دلیل اینکه سیستم حراست و نگهبانی 24 ساعته دارد و از ورود افراد غریبه به داخل محوطه شهرک جلوگیری به عمل می آید. و اگر ساکنین مدتی را در ویلا نباشند خیالشان از هر نظر راحت است. در نتیجه می تواند سطح امنیتی بالایی را نسبت به ویلاهای مستقل داشته باشد.

  قیمت ساخت ویلای شهرکی

  قیمت ساخت ویلای شهرکی در مقایسه با ویلاهای معمولی بسیار پایین است . زیرا از آنجایی که طراحی و سبک این ویلاها تقریبا یکسان می باشد. سازنده نیز از فضای کم برای ساخت، بیشترین استفاده را می کند. و به این دلیل که حجم مصالح ساختمانی مورد نیاز خیلی زیاد است. لذا به صورت عمده خریداری می شود که باعث می شود هزینه ها کاهش یابند و به سود خریدار نیز می باشد. این می تواند یک مزیت برای این مدل ویلاها باشد.
  مسئله دیگری که وجود دارد. گرفتن مجوز برای آب و برق و گاز و کسانی که این سبک ویلاها را می خرند در این مورد نگرانی ندارند . زیرا گرفتن مجوز به عهده ساکنین نیست . به عهده سازنده می باشد.
  ساختن چندین ویلا در کنار هم داخل شهرک در درجه اول نیاز به آماده سازی زمین دارد که از جمله استاندارد های لازم می باشد. وقتی که یک سازنده تصمیم به سرمایه گذاری برای ساخت یک مجتمع یا ویلاهای شهرکی می گیرد هیچ گاه بر روی یک زمین نامناسب این هزینه را نمی کند. بنابراین خریداران باید مطمئن باشند که زمین مربوط به این نوع ویلاها با کیفیت می باشد . و مشکلی در آینده برای آنها به وجود نمی آید.

  خرید و فروش ویلاهای داخل شهرک با تمام امکانات

  در آخر باید بگوییم هم ویلای شهرکی و هم ویلای معمولی و کاملا مستقل هر کدام مزیت های خودشان را دارند و بستگی به شخص خریدار دارد که کدام را برای زندگی انتخاب کند.

  اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید همین الان با مشاورین ویلاوار تماس بگیرید. تا با مشاوره رایگان به شما برای خریدی امن و آسان کمک کنیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  پیام بگذارید